skating
15 آذر 1401 - 13:21

جام جهانی قطر| گزینه‌های جانشینی بیرهوف در تیم ملی آلمان

جام جهانی قطر - با کنار رفتن اولیویر بیرهوف از سمت مدیر ورزشی تیم ملی فوتبال آلمان، حالا بحث برسر این است که چه کسی جانشین او خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پی عملکرد ضعیف تیم ملی فوتبال آلمان در جام جهانی 2022 قطر و حذف این تیم در مرحله گروهی این رقابت‌ها، اولیویر بیرهوف مدیر ورزشی مانشافت اولین قربانی این نتیجه فاجعه‌بار شد. اتحادیه فوتبال آلمان شب گذشته (دوشنبه) اعلام کرد با توافقی دوجانبه قرارداد خود با بیرهوف را فسخ و به‌طور رسمی به همکاری‌اش با او پایان داده است.

رسانه‌های آلمانی حالا رایزنی خود را برای انتخاب جانشین بیرهوف آغاز کرده‌اند که در این بین نشریه آلمانی «بیلد» از ماتیاس سامر مدیر ورزشی پیشین بایرن مونیخ به‌عنوان ایده‌آل‌ترین گزینه برای جانشینی بیرهوف یاد کرده است. نشریه معتبر «کیکر» هم خبر داد؛ فردی بوبیچ مدیر ورزشی فعلی تیم فوتبال هرتابرلین گزینه جانشینی الیویر بیرهوف است.

شبکه تلویزیونی «اسپورت وان» آلمان هم گزارش داد؛ مدیران اتحادیه فوتبال آلمان در حال بحث برسر انتخاب جانشین بیرهوف هستند و برای این کار نام‌هایی همچون ماتیاس سامر، لوتار ماتئوس، فردی بوبیچ و رالف رانگنیک را در نظر دارند.

انتهای پیام/  

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 899337